Mutfak gideri açma konusunda Bursa acil gider açma servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi hizmet vermekteyiz. Mutfak gideri açma işlemlerini tesisatınıza ve çevresine herhangi bir zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Gider açma konusunda uzman personellerimiz ile yıllardır Bursa ilinde müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarımızda en çok kullandığımız alanlardan biri olan mutfak lavaboların tıkanmasına küçük ve basit önlemler alarak engel olabiliriz.

Mutfak Giderlerimizin Tıkanmasına Neler Sebep Olur

Mutfak lavabolarımız genellikle yemek artıklarından veya kimyasal atıkların zamanla birikmesinden dolayı tıkanmaktadır. Yemek hazırlarken kullanılan gıda malzemesi atıklarının çöp kutusuna atmak yerine lavaboya atmamızdan dolayı tıkandığı bir gerçektir. Ayrıca çok az inşaat esnasında tesisatın içerisinde kalan inşaat kalıntılarından ve verilen yanlış eğim sonucunda da giderlerimiz tıkanmaktadır.

Tıkanan Mutfak Giderimizi Nasıl Açabiliriz

Tıkanan mutfak giderlerimizi açmaya çalışırken öncelikle sorunun nereden kaynaklandığı tespit etmek gerekir. Tıkanıklığın hemen lavabonun altında bulunan borudan mı yoksa gider tesisatın mı olduğuna bakmalıyız. Lavabonun altında bulunan borudan kaynaklanıyorsa değiştirebilir yada içerisini temizleyebilirsiniz. Sorun gider tesisatından kaynaklanıyorsa uzman bir firmadan destek almanız gerekecektir.

Bursa Mutfak Gideri Açma

Bursa mutfak gideri açma firması olarak tıkanan giderlerinizi %100 garantili olarak açıyoruz. Bu gider açma işlemini yaparken geleneksel yöntemler ile değiş teknolojik cihazlar yardımıyla yapmaktayız. Bursa acil gider açma servisi olarak tıkalı mutfak giderini robotik cihazlar ile tıkalı gider içerisinde bulunan cisimleri çıkartmaktayız. Bu işlem sonucunda tesisatınız ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır.

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Mutfak gider açma işlemi haricinde tıkalı lavabo açma, banyo gider açma, tuvalet gider açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Bursa acil gider açma servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tesisatınızdaki gördüğümüz diğer sorunlar ile ilgili ücretsiz bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Sizlerde uzman bir firmadan hizmet almak veya bilgi almak istiyorsunuz 0535 704 25 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.