Lavabo açma firması olarak tıkanan lavabolarınızı tesisatınıza ve çevresine zarar vermeden açılmasını sağlıyoruz. Tıkalı Lavabo açma konusunda uzman personellerimiz ile yıllardır müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Lavabolarınız Tıkanmasına Neler Sebep Olur

Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız lavaboların tıkanmasının birçok sebebi vardır. Bunlarında bir kaçını söylemek gerekirse katı atıklar ve insani atıklar gelmektedir. Ayrıca lavabo tıkanıklığına inşaat kalıntıları ve tesisatın düzgün bir şekilde eğimli yapılmamasında kaynaklanmaktadır.

Tıkanan Lavabolarınız Nasıl Açılır

Tıkanan lavaboları açmak için öncelikle tıkanıklığın neden kaynaklığını tespit etmek gerekir. Tıkanıklık lavabo üzerinden mi, lavabo altındaki gider borusundan mı yoksa tesisattan mı kaynaklandığının belirlenmesinden sonra çözümler üretilir. Tesisatınızda meydana gelen sorunlardan dolayı lavabonuz tıkanmış ise bir servisten yardım almalısınız gerekmektedir. Servis seçiminde ise geleneksel yöntemler ile çözüm sunan firmaları seçmemek gerekir. Tesisatınıza geleneksel yöntemler uygulanması sonucunda lavabo açma maliyetinin yanında kırılan fanyas, duvar vb. inşaat maliyetlerinizde çıkacaktır.

Lavabo aç gibi kimyasal ürünleri kullanarak lavabolarınız açılmadığıysa daha fazlasını kullanarak aynı işlemleri tekrar etmemek gerekir. Tekrar etmeniz durumunda kimyasal maddelerden dolayı sağlık sorunlarınız oluşabilir.

Tesisatınızdaki tıkanıklıklar inşaat kalıntılarından veya montaj esnasında yanlış verilen eğimden de kaynaklandığı görülmektedir. Tesisatınızdaki sorunlara teknolojik çözümler ile kırmadan, dökmeden, kameralı robotlar ile çözüm sunmaktayız. Bursa acil gider açma servis olarak sizlere kameralı robot cihazlarımız ile noktasal ve garantili hizmet sunmaktayız.

Bursa Tıkalı Lavabo Açma Firması

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı lavabo açma işlemi haricinde mutfak gideri açma, banyo gider açma, tuvalet gider açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Bursa acil gider açma servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tesisatınızdaki gördüğümüz diğer sorunlar ile ilgili ücretsiz bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Sizlerde uzman bir firmadan hizmet almak veya bilgi almak istiyorsunuz 0535 704 25 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.