Su kaçağı tespit firması olarak ev veya işyerlerinizde meydana gelen su kaçağı sorunlarınızı uzman personellerimiz ile yıllardır müşteri memnuniyeti ile çözümler sunmaktayız. Su kaçağı sorununu yüksek gelen su faturalarından, belirli noktalarda ki yeşermelerden, duvar veya döşemelerimizdeki kabarıklıklardan anlayabiliriz.

Su Kaçağı Sebepleri Nelerdir

Öncelikle su kaçağının temiz su gideri tesisatından mı yoksa pis su gideri tesisatından mı kaynaklandığını belirlemeniz gerekmektedir. Su kaçakları tesisatınızdaki boruların zamanla eskimesinden, sulardaki kireç gibi nedenlerden, giderlere atılan katı atıklardan ve açmak için kullanılan kimyasal maddelerden veya montaj esnasında tesisatınıza verilen zararlardan meydana gelmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su kaçağı tespit işlemleri artık geleneksel yöntemler ile değil teknolojik cihazların yardımıyla tespit edilmektedir. Bu teknolojik cihazlar akustik dinleme cihazları, görüntüleme cihazları ve ısı termal kameralardır. Bursa acil gider açma servisi olarak teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Teknolojik cihazların yardımıyla noktasal tespit yaparak tesisatınızın geleneksel yöntemlere göre daha az zarar görmektedir. Böylelikle su kaçağı tespit masrafı haricinde inşaat masrafı çıkmamaktadır.

Su Kaçağı Tespit Firması

Bursa il merkezi ve ilçelerinde hizmet veren firmamız su kaçağı bulma noktasında da % 100 garanti vermektedir. Su kaçağı tespiti yaparken kırmadan dökmeden kamera ile tespit yapmaktadır.

Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma

Su kaçağı sorunu ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir.

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespit işlemi haricinde mutfak gideri açma, tuvalet açma, tıkalı lavabo açma ve tıkalı banyo gideri açma alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Bursa acil gider açma servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tesisatınızdaki gördüğümüz diğer sorunlar ile ilgili ücretsiz bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Sizlerde uzman bir firmadan hizmet almak veya bilgi almak istiyorsunuz 0535 704 25 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.